O združení rodičov Občianske združenie 2% dane z príjmov

Združenie rodičov školy

2% dane z príjmov

Vážení rodičia, vážení občania, priatelia a známi!

Opäť nastal čas, kedy sa môžete rozhodnúť, ako budú využité Vaše peniaze, ktoré ste poukázali v minulom roku štátu vo forme daní. Je tu nový rok 2013 a s ním sa uchádzame o Vašu priazeň a prosíme Vás o poukázanie 2% Vašich už zaplatených daní za rok 2012. Združenie rodičov pri našej škole je tiež prijímateľom 2%  z dane. Veríme, že u Vás nájdeme porozumenie a pomôžete nám poukázaním 2% zaplatenej dane naším žiakom. Finančné prostriedky budú použité v súlade s cieľmi občianskeho združenia, ktoré sú dané stanovami

Údaje o prijímateľovi:

Názov: Združenie rodičov pri SOŠ pôšt a telekomunikácií v Košiciach
Sídlo: Košice – Staré mesto, 040 01, Palackého 14
Právna forma: občianske združenie

V prípade, že sa tak rozhodnete, vyplňte nasledujúce tlačivá:

Uvedené tlačivá už dostali Vaše deti, môžete si ich tu stiahnuť, alebo si ich môžete vyzdvihnúť v našej škole. Ak ich po vyplnení vo Vašom zamestnaní odovzdáte v našej škole, doručenie na príslušný daňový úrad a potvrdenie tlačív príslušným daňovým úradom už zabezpečí  naša škola, aby ste s poukazovaním nemali zbytočné starosti. Ak Vám to lepšie vyhovuje, môžete odniesť tlačivá na daňový úrad sami. Posledný termín podania je 30.4.2013.

Právnické osoby a fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie sami, už majú VYHLÁSENIE priamo v tlačive daňového priznania, takže samostatné tlačivo VYHLÁSENIE nepotrebujú, je potrebné len doplniť údaje o našom združení rodičov- prijímateľovi. Posledný termín podania je 31.3.2013.

ĎAKUJEME